top of page

MY

Jsme

Naše práce představuje praktické řešení stavebního servisu jak v oblasti přípravy staveb v rámci projektů, tak jejich skutečné provedení vlastními prostředky. Realizujeme projekty rodinných domů pro novostavby a rekonstrukce domů k jejich revitalizaci, zateplení na klíč.

V rámci novostaveb umíme našim zákazníkům nabídnout celou škálu technologických řešení od standardních zděných staveb k dřevostavbám či monoliticky řešeným domům. Vše v rovině platné legislativy požadavků na splnění energetické náročnosti budov a jejich úsporné řešení budoucího provozu.

Naše praxe je v tomto směru velkým know-how, jelikož pro své klienty připravujeme skutečné projekty realizace staveb s optimalizací cen v samotném prvopočátku přípravy projektu s vazbou na skutečné ceny stavebních materiálů dodavatelů.

Ceny, které dáváme klientům do rozpočtů a smluv jsou skutečné a závazné.

Naším cílem je maximální spokojenost obou stran a úspora času, který se stává pro nás všechny velkou hodnotou.

Vážíme si klientů, kteří s námi spolupracují a věříme, že otevřenost a upřímnost, kterou preferujeme nám dává velkou sílu k realizaci zadání, které mohou být někdy velmi složitým úkolem.

Naše moto je být ve své práci vždy mezi prvními, chceme být nejlepší a nesnižujeme se k průměrnosti.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

DALŠÍ NAŠE SLUŽBY

dotace.jpg

Dotace pro RD

8 let zkušeností při vyřízování dotací pro rodinné bytové domy v rámci rekonstrukcí a novostaveb. Několik set vyřízených projektů.

penb.jpg

Energetický štítek

Zpracování energetický štítků, posudků a optimalizací pro energeticky úsporná řešení, pasivní domy a zateplování domů s dotací.

TDI.jpg

Technický dozor

Zastupování investora při realizacích stavebně technického charakteru, rekonstrukcích a novostavbách.

audit.jpg

Audit nemovitostí

Prohlídky nemovitostí, jejich stav opotřebení, vady a jejich způsob odstranění, přejímky bytů a domů pro stavebních činnostech.

bottom of page