top of page
kontakt.jpg

V oblasti projektování staveb a s tím spojených služeb pracujeme na trhu bezmála 20 letitými zkušenostmi, a to nejen v oblasti celkové agendy, ale i praktických zkušeností které jsme získali prostřednictvím realizací staveb jako takových.

Naše know-how se tudíž nachází na straně praktických znalostí, jak se postavit k různým technických scénářům a požadavků na používané technologické postupy a materiály, aby výsledkem byla proveditelnost stavby bez vedlejších škod či nákladů na straně investora akce.

Naše zázemí je tvořené především na personálně zkušeném kolektivu projektantů, energetických specialistů či odborníků na TZB technologie, stavebních techniků atp.

Pracujeme s moderními nástroji, které nám umožňují pracovat rychle a efektivně pro jakékoliv změny v projektech, výstupech z projektů až po případní vizualizace, výkazy výměr a rozpočty.

Současné BIM standardy a technologie urychlují a zpřesňují procesy přípravy stavební výroby a optimalizace budoucích staveb jak na straně investic, tak i energetického stavu budoucího provozu.

Naše práce je založena na otevřeném jednání s našimi klienty, kdy se nebojíme říci svůj názor a doporučení, aby byl investor ochráněn budoucím stavebním procesům, které nemusí být vždy pro každého zcela jednoduchou akcí.

Věříme že jsme schopni vypracovat jakékoliv stavební řešení pro kteréhokoliv zákazníka dle předpisů a požadavků na stavby v rámci České republiky a těšíme se na případné setkání s Vámi

bottom of page