JUNY 137

Parametry rodinného domu

10,8 x 7,4 m

rozměry domu

Zastavěná plocha:

Podlahová plocha:

Střecha:

Cena projektu:

Základová deska:

Zděná stavba na klíč:

Dřevostavba na klíč:

Energetická třída:

4 + kk

obytné místnosti

80 m2

135 m2

sedlová

48 000 Kč

240 000 Kč

4 200 000 Kč

3 795 000 Kč

B

ANO

garáž v domě

2 NP

podlažnost domu

ANO

dřevostavba

ANO

zděný dům

Virtuální prohlídka domu

Půdorysy, pohledy a vizualizace

Vybavenost domů a projektů pro výstavbu

V rámci přípravy projektů rodinných domů je počítáno s možností výstavby domu jak formou zděného domu, tak i případné montované dřevostavby. Každá z těchto technologií je po případných drobných úpravách schopna naplnit očekávání řešení domu, které je zde zastoupeno konkrétním typovým projektem rodinného domu. U většiny dřevostaveb lze dosáhnout pasivního standardu s možností získání vyplacení dotace ve výši 485 000 Kč na účet investora.

Konstrukční řešení domu je navrženo tak, aby nosné prvky zdí byly realizovány z profilů cihel do síly max.  200 mm. Vzhledem k tomu, že zděné stavby jsou navrženy z vápenopískových bloků s přesným uložením na lepidlo, výstavba domu probíhá bez sebemenších problémů z pohledu statiky a následného řešení rozvodů TZB. Tento typ materiálu navíc vyniká perfektní akumulační vlastností a akustickou ochranou.

V základu každého domu je cena rozdělena na základovou desku a samotnou cenu stavby, a to z důvodu, že není dopředu možné určit na jakém pozemku a podloží dojde k výstavě domu.

Uvedená cena je kalkulována ve velice dobrém standardu vybavení domu sanitou, obklady, dlažbou a plovoucími podlahami. Dále pak je v ceně kalkulováno s topením radiátory nebo podlahovým vodním topením. V základu je počítána cena s tepelným čerpadlem vzduch - vzduch a pro ohřev teplé užitkové vody elektrický boiler. Veškeré další informace o rozpočtu projektu a o jeho případných změnách Vám rádi poskytneme při osobním setkání v naší společnosti.

Rychlý kontakt / dotaz
Upřesněte svůj zájem o naše sužby:

KONTAKTUJTE   NÁS:

Comfort space, a.s.
Tel: 602 441 191

Email: obchod@cs-as.cz

Argentinská 1027/20,

170 00 Praha 7

Logo_PROJECTATELIER_final_white.png

© 2020 by Comfort space, a.s. Všechny práva k prezentovaným obrazovým a textovým informacím vyhrazena.

Uvedené informace nemají charakter závazné cenové a obsahové nabídky.

  • Comfort space Facebook pages
Logo_PROJECTATELIER_final_SMALL.png