BELA 109

Parametry rodinného domu

rozmer.png
garaz.png
pudorys.png

12,2 x 8,2 m

rozměry domu

Zastavěná plocha:

Podlahová plocha:

Střecha:

Cena projektu:

Základová deska:

Zděná stavba na klíč:

Dřevostavba na klíč:

Energetická třída:

4 + kk

obytné místnosti

100 m2

161 m2

pultová

65 000 Kč

598 000 Kč

5 382 000 Kč

5 060 000 Kč

B

podlazi.png

ANO

garáž v domě

2 NP

podlažnost domu

wood icon.png
brick icon.png

ANO

dřevostavba

ANO

zděný dům

Virtuální prohlídka domu

Půdorysy, pohledy a vizualizace

Vybavenost domů a projektů pro výstavbu

V rámci přípravy projektů rodinných domů je počítáno s možností výstavby domu jak formou zděného domu, tak i případné montované dřevostavby. Každá z těchto technologií je po případných drobných úpravách schopna naplnit očekávání řešení domu, které je zde zastoupeno konkrétním typovým projektem rodinného domu. U většiny dřevostaveb lze dosáhnout pasivního standardu s možností získání vyplacení dotace ve výši 485 000,- Kč na účet investora.

Konstrukční řešení domu je navrženo tak, aby nosné prvky zdí byly realizovány z profilů cihel do síly max.  200 mm. Vzhledem k tomu, že zděné stavby jsou navrženy z vápenopískových bloků s přesným uložením na lepidlo, výstavba domu probíhá bez sebemenších problémů z pohledu statiky a následného řešení rozvodů TZB. Tento typ materiálu navíc vyniká perfektní akumulační vlastností a akustickou ochranou.

V základu každého domu je cena rozdělena na základovou desku a samotnou cenu stavby, a to z důvodu, že není dopředu možné určit na jakém pozemku a podloží dojde k výstavě domu.

Uvedená cena je kalkulována ve velice dobrém standardu vybavení domu sanitou, obklady, dlažbou a plovoucími podlahami, obložkami dveří, internetovým slaboproudým rozvodem, elektroinstalací, okny s izolačním trojsklem. Dále pak je v ceně kalkulováno s podlahovým vodním topením. V základu je počítána cena s tepelným čerpadlem vzduch - voda. Veškeré další informace o rozpočtu projektu a o jeho případných změnách Vám rádi poskytneme při osobním setkání v naší společnosti.

Uvedené ceny jsou včetně DPH 15% na veškeré stavební práce a dodávky. Cena je kalkulována pro stavbu na klíč.

V rámci každého projektu jsou možné dispoziční úpravy a klientské změny, které zpracujeme na míru požadavků.

Realizace staveb se pohybuje u zděných domů od 7 do14 měsíců, u konstrukcí dřevostaveb od 4 do 6 měsíců. Realizaci staveb provádíme v rámci stavební divize Comfort space, a.s.

Další podobné projekty domů

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.