<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

5 372 000,-

4 509 000,-

4 365 000,-

Typový projekt rodinného domu SUNY 168

VELIKOST

2 x 4 + kk

STŘECHA

SEDLOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

128 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

210 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

NE

CENA PROJEKTU

36 000,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 168-SUNY Projekt rodinného domu 168-SUNY Projekt rodinného domu 168-SUNY Projekt rodinného domu 168-SUNY Projekt rodinného domu 168-SUNY

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU SUNY 168

Projekt rodinného domu 168-SUNY - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 168-SUNY - půdorys 2NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům SUNY je dispozičně rozčleněn na dvě jednotky o dispozici 4+kk se společným vchodem. Celková vnitřní podlahová plocha činí 210 m2. Zastavěná plocha objektu je 128 m2. SUNY nabízí pohodlné bydlení pro dvě rodiny se čtyřmi členy. Svým provedením se hodí do středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný 
z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen sedlovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Přízemí rodinného domu SUNY je možné využívat po menších změnách jako bezbariérové. Dále je možné dům částečně nebo úplně podsklepit, navrhnout garážové stání a využít terasu jako zimní zahradu. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 168-SUNY - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 168-SUNY - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 168-SUNY - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 168-SUNY - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem