<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

3 693 000,-

3 068 000,-

2 993 000,-

Typový projekt rodinného domu SUKA 167

VELIKOST

3 + kk

STŘECHA

VALBOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

119 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

143 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

ANO

CENA PROJEKTU

34 300,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 167-SUKA Projekt rodinného domu 167-SUKA Projekt rodinného domu 167-SUKA Projekt rodinného domu 167-SUKA Projekt rodinného domu 167-SUKA

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU SUKA 167

Projekt rodinného domu 167-SUKA - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 167-SUKA - půdorys 2NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům MUST je dispozičně rozčleněn na tři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 143 m2. Zastavěná plocha objektu je 119 m2. SUKA nabízí pohodlné bydlení pro tříčlennou rodinu nebo pro starší pár. Svým provedením se hodí do nízké zástavby se svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX 
s kontaktním zateplovacím systémem. Strop tvoří betonová deska. Celý dům je zastřešen valbovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům Suka je možné využívat po menších změnách jako bezbariérový. Dále je možné využít terasu jako zimní zahradu. 
Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 167-SUKA - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 167-SUKA - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 167-SUKA - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 167-SUKA - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem