<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

4 790 000,-

4 005 000,-

3 915 000,-

Typový projekt rodinného domu SOKR 165

VELIKOST

5 + kk

STŘECHA

SEDLOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

113 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

188 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

ANO

CENA PROJEKTU

38 800,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 165-SOKR Projekt rodinného domu 165-SOKR Projekt rodinného domu 165-SOKR Projekt rodinného domu 165-SOKR Projekt rodinného domu 165-SOKR

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU SOKR 165

Projekt rodinného domu 165-SOKR - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 165-SOKR - půdorys 2NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům SOKR je dispozičně rozčleněn na pět obytných místností s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 188 m2. Zastavěná plocha objektu je 113 m2. SOKR nabízí pohodlné bydlení pro vekou rodinu se třemi dětmi. Svým provedením se hodí do nízké až středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný 
z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen sedlovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům SOKR je možné dům částečně nebo úplně podsklepit a využít terasu jako zimní zahradu. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 165-SOKR - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 165-SOKR - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 165-SOKR - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 165-SOKR - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem