<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

2 762 000,-

2 501 000,-

2 433 000,-

Typový projekt rodinného domu PETR 162

VELIKOST

3 + kk

STŘECHA

PULTOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

123 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

98 m2

PODLAŽNOST

1NP

GARÁŽ

ANO

CENA PROJEKTU

34 800,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 162-PETR Projekt rodinného domu 162-PETR Projekt rodinného domu 162-PETR Projekt rodinného domu 162-PETR Projekt rodinného domu 162-PETR

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU PETR 162

Projekt rodinného domu 162-PETR - půdorys 1NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům PETR je dispozičně rozčleněn na tři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 98 m2. Zastavěná plocha objektu je 123 m2. PETR nabízí pohodlné bydlení pro malou rodinu, nebo starší pár. Svým provedením se hodí do nízké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen pultovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům Petr je možné využívat po menších změnách jako bezbariérový. Dále je možné dům částečně nebo úplně podsklepit. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 162-PETR - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 162-PETR - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 162-PETR - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 162-PETR - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem