<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

5 543 000,-

4 654 000,-

4 508 000,-

Typový projekt rodinného domu MECA 153

VELIKOST

4 + kk

STŘECHA

PLOCHÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

217 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

248 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

ANO

CENA PROJEKTU

41 700,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 153-MECA Projekt rodinného domu 153-MECA Projekt rodinného domu 153-MECA Projekt rodinného domu 153-MECA Projekt rodinného domu 153-MECA

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU MECA 153

Projekt rodinného domu 153-MECA - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 153-MECA - půdorys 2NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům MECA je dispozičně rozčleněn na čtyři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 217 m2. Zastavěná plocha objektu je 248 m2. MECA nabízí nadstandardní bydlení pro rodinu s dětmi. Svým provedením se hodí do nízké či středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Strop tvoří betonová deska. Celý dům je zastřešen plochou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Přízemí rodinného domu MECA je možné využívat po menších změnách jako bezbariérové. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Studii rodinného domu je také možné v projektu přepracovat na dřevostavbu. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 153-MECA - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 153-MECA - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 153-MECA - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 153-MECA - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem