<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

3 644 000,-

3 026 000,-

2 952 000,-

Typový projekt rodinného domu MAYA 152

VELIKOST

5 + kk

STŘECHA

PULTOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

122 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

141 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

NE

CENA PROJEKTU

29 100,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 152-MAYA Projekt rodinného domu 152-MAYA Projekt rodinného domu 152-MAYA Projekt rodinného domu 152-MAYA Projekt rodinného domu 152-MAYA

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU MAYA 152

Projekt rodinného domu 152-MAYA - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 152-MAYA - půdorys 2NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům MAYA je dispozičně rozčleněn na šest obytných místností s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 141 m2. Zastavěná plocha objektu je 122 m2. MAYA nabízí pohodlné bydlení pro velkou rodinu se čtyřmi dětmi. Svým provedením se hodí do nízké nebo středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný 
z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Strop tvoří betonová deska. Celý dům je zastřešen pultovou střechou a terasou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům MAYA je možné částečně nebo úplně podsklepit. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Studii rodinného domu je také možné v projektu přepracovat na dřevostavbu. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 152-MAYA - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 152-MAYA - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 152-MAYA - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 152-MAYA - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem