<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

9 990 000,-

8 456 000,-

8 213 000,-

Typový projekt rodinného domu LARA 147

VELIKOST

7 + kk

STŘECHA

VALBOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

236 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

398 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

ANO

CENA PROJEKTU

59 800,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 147-LARA Projekt rodinného domu 147-LARA Projekt rodinného domu 147-LARA Projekt rodinného domu 147-LARA Projekt rodinného domu 147-LARA

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU LARA 147

Projekt rodinného domu 147-LARA - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 147-LARA - půdorys 2NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům LARA je dispozičně rozčleněn na sedm obytných místností s kuchyňským koutem a tři koupelny o celkové vnitřní podlahové ploše 398 m2. Zastavěná plocha objektu je 236 m2. LARA nabízí exkluzivní bydlení pro velkou rodinu s dětmi. Svým provedením se hodí do středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný 
z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen valbovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Přízemí rodinného domu LARA je možné využívat po menších změnách jako bezbariérové. Dále je možné dům částečně nebo úplně podsklepit. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 147-LARA - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 147-LARA - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 147-LARA - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 147-LARA - pohledová situace 4

 

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem