<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

5 129 000,-

4 301 000,-

4 160 000,-

Typový projekt rodinného domu KLON 144

VELIKOST

5 + kk

STŘECHA

STANOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

119 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

200 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

NE

CENA PROJEKTU

35 000,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 144-KLON Projekt rodinného domu 144-KLON Projekt rodinného domu 144-KLON Projekt rodinného domu 144-KLON Projekt rodinného domu 144-KLON

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU KLON 144

Projekt rodinného domu 144-KLON - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 144-KLON - půdorys 2NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům KLON je dispozičně rozčleněn na pět obytných místností s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 
200 m2. Zastavěná plocha objektu je 119 m2. KLON nabízí díky velkoryse pojaté dispozici nadstandartní bydlení pro rodinu s dětmi. Svým provedením se hodí do středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen stanovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům KLON je možné částečně nebo úplně podsklepit, navrhnout garážové stání a využít terasu jako zimní zahradu. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 144-KLON - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 144-KLON - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 144-KLON - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 144-KLON - pohledová situace 4

 

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem