<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

5 836 000,-

4 904 000,-

4 754 000,-

Typový projekt rodinného domu KARA 139

VELIKOST

3 + kk a 4 + kk

STŘECHA

SEDLOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

139 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

229 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

ANO

CENA PROJEKTU

42 900,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 139-KARA Projekt rodinného domu 139-KARA Projekt rodinného domu 139-KARA Projekt rodinného domu 139-KARA Projekt rodinného domu 139-KARA

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU KARA 139

Projekt rodinného domu 139-KARA - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 139-KARA - půdorys 1NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Dvougenerační rodinný dům KARA je dispozičně rozčleněn na dva samostatné byty. První byt se nachází v prvním nadzemním podlaží a má tři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové podlahové ploše 80 m2. Druhý byt má k dispozici garážové stání 
a druhé nadzemní podlaží. Toto podlaží se skládá ze čtyř obytných místností a kuchyňského koutu. Celkem má vnitřní podlahovou plochu 149 m2 včetně garáže. Zastavěná plocha objektu je 139 m2. KARA nabízí ve větším bytě pohodlné bydlení pro rodinu 
s dětmi a v menším bydlení pro pár. Svým provedením se hodí do středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen sedlovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům KARA je možné využívat po menších změnách jako bezbariérový. Dále je možné dům částečně nebo úplně podsklepit. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 139-KARA - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 139-KARA - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 139-KARA - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 139-KARA - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem