<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

4 909 000,-

4 113 000,-

3 976 000,-

Typový projekt rodinného domu HUML 134

VELIKOST

4 + kk

STŘECHA

SEDLOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

116 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

191 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

ANO

CENA PROJEKTU

39 100,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 134-HUML Projekt rodinného domu 134-HUML Projekt rodinného domu 134-HUML Projekt rodinného domu 134-HUML Projekt rodinného domu 134-HUML

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU HUML 134

Projekt rodinného domu 134-HUML - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 134-HUML - půdorys 1NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům HUML je dispozičně rozčleněn na čtyři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 
191 m2. Zastavěná plocha objektu je 116 m2. HUML nabízí pohodlné bydlení pro rodinu s dětmi. Svým provedením se hodí do středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen sedlovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům HUML je možné dům částečně nebo úplně podsklepit a využít terasu jako zimní zahradu. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 134-HUML - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 134-HUML - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 134-HUML - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 134-HUML - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem