<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

3 473 000,-

3 171 000,-

3 085 000,-

Typový projekt rodinného domu EBEN 125

VELIKOST

4 + kk

STŘECHA

SEDLOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

149 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

125 m2

PODLAŽNOST

1NP

GARÁŽ

NE

CENA PROJEKTU

32 500,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 125-EBEN Projekt rodinného domu 125-EBEN Projekt rodinného domu 125-EBEN Projekt rodinného domu 125-EBEN Projekt rodinného domu 125-EBEN

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU EBEN 125

Projekt rodinného domu 125-EBEN - půdorys 1NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům EBEN je dispozičně rozčleněn na čtyři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 
125 m2. Zastavěná plocha objektu je 149 m2. EBEN nabízí pohodlné bydlení pro rodinu s dětmi. Svým provedením se hodí do nízké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX 
s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen sedlovou střechou. Podkroví je možno využít jako další úložný prostor.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům EBEN je možné využívat po menších změnách jako bezbariérový. Dále je možné dům částečně nebo úplně podsklepit, navrhnout garážové stání a využít terasu jako zimní zahradu. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Studii rodinného domu je také možné v projektu přepracovat na dřevostavbu. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

Akční nabídka v ceně 4 999,- Kč časově omezena do 11. 9. 2016.
Každý kdo provede objednávku projektu na e-mail obchod@cs-as.cz
získá za tuto akční cenu uvedený typový projekt RD Eben 125.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 125-EBEN - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 125-EBEN - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 125-EBEN - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 125-EBEN - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem