<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

4 107 000,-

3 422 000,-

3 341 000,-

Typový projekt rodinného domu BOSS 112

VELIKOST

5 + kk

STŘECHA

SEDLOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

149 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

160 m2

PODLAŽNOST

1NP 2NP

GARÁŽ

ANO

CENA PROJEKTU

36 000,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 112-BOSS Projekt rodinného domu 112-BOSS Projekt rodinného domu 112-BOSS Projekt rodinného domu 112-BOSS Projekt rodinného domu 112-BOSS

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU BOSS 112

Projekt rodinného domu 112-BOSS - půdorys 1NP Projekt rodinného domu 112-BOSS - půdorys 2NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům BOSS je dispozičně rozčleněn na pět obytných místností s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 160 m2. Zastavěná plocha objektu je 149 m2. BOSS nabízí pohodlné bydlení pro velkou rodinu se třemi dětmi. Svým provedením se hodí do nízké až středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný 
z vápenopískových cihel SENDWIX s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen sedlovou střechou.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům BOSS je možné částečně nebo úplně podsklepit a využít terasu jako zimní zahradu. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 112-BOSS - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 112-BOSS - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 112-BOSS - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 112-BOSS - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem