<< Předchádzající článekNa vyšší úroveňDalší článek >>   Tisknout
 

2 077 000,-

1 855 000,-

1 805 000,-

Typový projekt rodinného domu AMOS 103

VELIKOST

4 + kk

STŘECHA

SEDLOVÁ

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

89,5 m2

PODLAHOVÁ PLOCHA

72 m2

PODLAŽNOST

1NP

GARÁŽ

NE

CENA PROJEKTU

27 200,- Kč

VIDEO PREZENTACE

Projekt rodinného domu 103-AMOS Projekt rodinného domu 103-AMOS Projekt rodinného domu 103-AMOS Projekt rodinného domu 103-AMOS Projekt rodinného domu 103-AMOS

 TYPOVÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU AMOS 103

Projekt rodinného domu 103-AMOS - půdorys 1NP

Projekt rodinného domu

Dispozice, projekt a stavební řešení

Rodinný dům AMOS je dispozičně rozčleněn na tři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 72 m2. Zastavěná plocha objektu je 89,5 m2. AMOS nabízí pohodlné bydlení pro tří-člennou rodinu. Svým provedením se hodí do nízké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Materiálově je objekt řešen jako zděný z vápenopískových cihel SENDWIX 
s kontaktním zateplovacím systémem. Celý dům je zastřešen sedlovou střechou. Podkroví je možno využít jako další úložný prostor.

Energetická třída a klientské změny

Tento projekt lze realizovat v energetické třídě A, B, C. Rodinný dům AMOS je možné využívat po menších změnách jako bezbariérový. Dále je možné dům částečně nebo úplně podsklepit, navrhnout garážové stání. Do projektu je možné zapracovat jakékoliv klientské změny. Studii rodinného domu je také možné v projektu přepracovat na dřevostavbu. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.

Projekt domu a další služby

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro tento projekt, pomůžeme Vám se zpracováním dalších podkladů pro stavební povolení. K projektu je třeba doložit energetický průkaz, požární zprávu a statický posudek. Dále je třeba kvalifikovaně zaměřit pozemek pro zhotovení projektu připojení inženýrských sítí, posudek radonového zatížení pozemku a případně realizovat i geologický průzkum podloží. Díky těmto službám Vám dáme do rukou profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a jednání s dodavateli stavby. Pomůžeme Vám s oslovením realizačních firem, zajištěním technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.

Projekční poradenství

V rámci projektu Vám poradíme, jaké stavební materiály jsou pro tento dům nejvhodnější jak z cenového hlediska, tak i z hlediska efektivnosti výstavby. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.

Na všech našich pobočkách v České republice se potkáte s našimi spolupracovníky, kteří Vám rádi pomohou se všemi uvedenými službami, které pro Vás následně zrealizujeme a pomůžeme Vám naplnit Vaše představy s garancí vysoké profesionality a kvality.

POHLEDOVÉ SITUACE

Projekt rodinného domu 103-AMOS - pohledová situace 1 Projekt rodinného domu 103-AMOS - pohledová situace 2

Projekt rodinného domu 103-AMOS - pohledová situace 3 Projekt rodinného domu 103-AMOS - pohledová situace 4

pomocný div pro potávku, bude nahrazen formulářem