Partneři

Spolupracujme s odborníky na nemovitosti z řad síťových realitních společností, kteří svým klientům dodávají veškerý profesionální servis. S tím souvisí i služby a produkty společnosti Comfort space, a.s. a servis, který v této oblasti poskytujeme po celé ČR.

Mám zájem
o spolupráci

Obchodní partneři

Realitní kanceláře RE/MAX

remaxJedná se o mezinárodní síť realitních kanceláří, která dnes tvoří v ČR jednu z největších značkových realitních sítí. Naše společnost poskytuje kancelářím servis v oblasti energetických průkazů, poradenství v oblasti legislativy a technického posouzení nemovitostí. Prostřednictvím spolupráce s realitními makléři RE/MAX jsme do konce roku 2014 vypracovali přes 1 500 ks energetických průkazů na rodinné domy, bytové domy a komerční objekty. Zpracovali jsme podklady pro dotace Nová Zelená úsporám a posudky nemovitostí na následnou rekonstrukci. Společnými silami jsme poskytnuli servis více jak 2 000 zákazníkům. Kanceláře RE/MAX patří mezi přední obchodní partnery společnosti Comfort space, a.s.

Realitní kanceláře Century 21

logo_centuryJedná se o mezinárodní síť realitních kanceláří, která patří k dalším významným značkám na trhu s nemovitostmi. Naše společnost poskytuje těmto kancelářím servis v oblasti poradenství, energetických průkazů a inspekcí nemovitostí. Tento servis zajišťujme pro cca 12 kanceláří Century 21 po celé ČR.

 

 

 

Realitní kancelář DUMREALIT

dumrealitJedná se o českou realitní síť kanceláří, která patří taktéž k významné skupině odborníků s nemovitostmi vedle již zmíněných společností RE/MAX a Century 21. DUMREALIT je součástí Realitní Komory ČR. V rámci služeb poskytujeme makléřům této realitní sítě poradenství, zpracování energetických průkazů na budovy a inspekce nemovitostí. Tento servis poskytujeme cca 15 realitním kancelářím po celé ČR.

 

Realitní kancelář Fincentrum Reality

fincentrumJedná se o českou realitní společnost a dceřinou společnost Finanční skupiny Fincentrum, která na českém trhu poskytuje služby finančního poradenství a prodeje nemovitostí. Naše společnost poskytuje této společnosti servis v oblasti poradenství, energetických průkazů, dotací Nová Zelená úsporám a inspekce nemovitostí. Tento servis poskytujeme všem makléřům společnosti Fincentrum Reality.

 

Realitní společnost COMFORT RESIDENCE

comfort-residenceJedná se o dceřinou společnost naší společnosti Comfort space, a.s. V rámci realitních služeb využívá tato společnost plného technického servisu naší společnosti ve všech obchodních případech, které poskytuje svým klientům.


 

Za dobu spolupráce poskytujeme všem obchodníkům s nemovitostmi veškerý technický a s tím i legislativní servis včetně záruk pro klienty v otázkách ochrany spotřebitele.